1419503

Skrivbord, 1950/60-tal.

Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.

Skrivbord av teak och teakfanér, med två hurtsar med 3 lådor vardera samt en utdragbar skiva vardera. Skåp på baksidan. Bredd 165, djup 85, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Något slitage. Märken.

Tilläggslista

Nyckel finns.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK