1419706

Fotpall 1900-talets mitt

Fotpall 1900-talets mitt.
Fotpall 1900-talets mitt.
Fotpall 1900-talets mitt.
Fotpall 1900-talets mitt.

Stomme av trä, klädd med fårskinn, höjd 44 cm

Bruksslitage. Senare ny klädsel.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK