1420093

Fåtöljer, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets senare hälft.

Betsad stomme. Lösa tygklädda plymåer med knappar och dragkedja. Klädda armlän. Etikettmärkta. Sitthöjd 45, bredd 72 cm, totalhöjd 86 cm.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
400 EUR