Anna Eilert, skulpturer, 2 st, lergods, 1980-tal.

Rakubränt lergods, triangulär form. Signerade Eilert -86 respektive Anna Eilert 1985. Höjd 36 - 55 cm.

Något ytslitage. Nagg.

Utropspris
2 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13