Henrik Allert

(Sverige, Född 1937)
Henrik Allert
(Sverige, Född 1937)

Henrik Allert, olja på duk, signerad.

Figur med get. 120 x 100 cm.

Utropspris
10 000 SEK
Följerätt

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17