Åke E:son Lindman, fotografi signerad och numrerad 1/5 a tergo
"La Tourette, Corbusier", 2016. Ur serien "Point of View". Archival pigment print, bildyta 100 x 80 cm. Inklusive ram 105 x 94,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK