Jan van Goyen, hans art

(Holland, 1596-1655)
Jan van Goyen, hans art
(Holland, 1596-1655)

Jan van Goyen, hans art, Kustlandskap, 1700-tal.

Osignerad. Olja på oval pannå 36 x 49 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 800 - 2 200 EUR