Arvid Johanson

(Sverige/Frankrike, 1862-1923)
Arvid Johanson

Arvid Johanson, Segelbåtar i solnedgång.

Sign. Olja på duk 65 x 150 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
800 EUR