Arvid Johanson

(Sverige/Frankrike, 1862-1923)
Arvid Johanson

Arvid Johanson, Segelfartyg i skymning.

Sign. Olja på duk 70 x 140 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
700 EUR