Elin Alfhild Nordlund

(Finland, 1861-1941)
Elin Alfhild Nordlund
(Finland, 1861-1941)

Elin Alfhild Nordlund, Skärgårdsvy.

Sign. 1902. Olja på pannå 17 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Pannån slagen/böjd.

Utropspris
250 EUR