Franco Leidi

(Sverige, 1933-2008)
Franco Leidi
(Sverige, 1933-2008)

Franco Leidi, kassett med 35 kopparstick/torrnål, 1968-75.

Unik kassett märkt "Franco Leidi Grafik till Anderas Jernström". 35 kopparstick/torrnål. Samtliga signerade, daterade och numrerade H.C.J. ( Hors Commerce Jernström) 2/2 ex. med blyerts. Bladstorlek 49 x 39 cm och mindre.

Ej fullständigt genomgången. Kassetten med viss skador.

Utropspris
2 500 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14