Spegel och konsolbord, 1900-talets senare hälft.

Förgylld och bronserad. Målad bordsskiva. Fasettslipat glas. Spegelns höjd 138 cm, bredd 53 cm. Väggbordets höjd 66 cm, bredd 84 cm, djup 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Utropspris
150 EUR