Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Soffgrupp 3 dlr 1900-talets andra hälft

Betsat trä, soffbord med glasskiva och hjul, etikettmärkt "Hedbergs i Vinslöv", soffans mått: längd 120 cm, bredd 70 cm, höjd 35,5 cm, fåtöljernas mått: bredd 79cm, djup 85 cm, höjd 73 cm, sitthöjd 44 cm

Slitage. Klädsel med lagning och fläckar. Nagg på glasskivan. Skador.

Utropspris
5 000 SEK