Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Trädgårdsgrupp, 5 dlr bla Grythyttan 1900-talets andra hälft

Bemålad metall och trä, diameter 100 cm, höjd 73 cm, sitthöjd 42, bredd 65, höjd 83 cm.

Åldersrelaterat slitage. Omlackerad. Senare färg Repor. En fotpropp på bordet saknas.

Utropspris
6 000 SEK