Trädgårdsgrupp, 4 delar, 1900-talets senare del.

Grönmålade. Bänkarna hopfällbara. Bordets längd 125, bredd 85, höjd 74 cm. Soffans längd 160, sitthöjd 45, höjd 93 cm. Bänkarnas längd 125 respektive 160, bredd 46, sitthöjd 45 cm.

Ställvis slitage. Torrsprickor. Ställvis färgbortfall och avslag i träet Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69