182708

BORD

Utropspris
80 EUR
906 SEK
83 USD
Klubbat pris
100 EUR
BORD

Mahognyfanerat, sniderier. Biedermeierstil, 1900-tal. Bredd 62cm. Höjd 66cm. Djup 40cm.