129
183294

BRICKA

Utropspris
250 EUR
2 870 SEK
262 USD
Klubbat pris
200 EUR
BRICKA

Fajans. Målade dekorationer och förgyllningar. Kornilov, 1800-talets slut. Längd 39 cm.