136
183312

URNA MED LOCK

Utropspris
150 EUR
1 720 SEK
157 USD
Klubbat pris
80 EUR
URNA MED LOCK

Porslin. Målade dekorationer och förgyllningar. Sevres-liknande märke. Höjd 23cm.

Skador