142A
182903

GLASSKRIN

Utropspris
150 EUR
1 700 SEK
156 USD
Klubbat pris
100 EUR
GLASSKRIN

Benglas med förgyllningar och mässings beslag. 1800-talets slut. Bredd 10,5 cm.