145
189993

SERVISDELAR, CA 40 ST

Utropspris
400 EUR
4 190 SEK
454 USD
Klubbat pris
480 EUR
SERVISDELAR, CA 40 ST

Porslin. Polykrom dekor och förgyllningar. Bing & Gröndahl, tidigt 1900-tal.

Små skador.