147
190031

FIGURINER, 2 ST

Utropspris
160 EUR
1 840 SEK
167 USD
Klubbat pris
130 EUR
FIGURINER, 2 ST

Porslin. Par i 1700-tals kläder. Mellaneuropa, 1900-tal. Höjd 18 cm.

Små skador.