154
192105

KAFFESERVIS, 16 DELAR

Utropspris
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Klubbat pris
400 EUR
KAFFESERVIS, 16 DELAR

Porslin. Målade blommor och förgyllningar. Kusnetsov 1864-1880-tal.

Kantnagg.