184
183389

DEKORATIONSPÅFÅGEL.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
DEKORATIONSPÅFÅGEL.

Ostämplad. Förgyllt silver. Stenar och emaljerad dekor. Längd 11 cm. Vikt 96 g.