217
190687

BÄGARE, 2 st.

Utropspris
150 EUR
1 720 SEK
157 USD
Klubbat pris
320 EUR
BÄGARE, 2 st.

Silverbägare på fot. Cloisinne-emalj, förgylld.
Ryska stämplar. 8 x 3 cm.

Flatbottnad, silver, cloisonne-emalj 4 x 3 cm.
Rysk stämpel.