36D
183244

FÅTÖLJER, 3 ST

Utropspris
450 EUR
5 100 SEK
469 USD
Klubbat pris
FÅTÖLJER, 3 ST

"Badkarsmodell". Vitlackerade, bronserade sniderier. Sengustaviansk stil, 1900-tal

Små skador.