371
183410

Joel Pettersson

(Finland, 1892-1937)
Utropspris
800 EUR
9 180 SEK
837 USD
Klubbat pris
800 EUR
Joel Pettersson
(Finland, 1892-1937)

"HÄLSNING FRÅN ÅLAND".

Sign. -18. Akvarell 53x62 cm.