182727

BORD

Utropspris
400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Klubbat pris
200 EUR
BORD

Mahognyfanerat, sniderier. Förlängt fotkryss och förlängda ben. Biedermeier. Bredd 135cm. Höjd 83cm.

Skador. Förlängda ben.