42
191702

STOLAR, 4 st, England, 1900-tal.

Utropspris
120 EUR
1 350 SEK
125 USD
Klubbat pris

Mahogny, svängd rygg, svarvade ben, löstagbar stoppad sits. Bredd 47 cm, höjd 84 cm.

Slitage, skador, fläckar.