45
191705

STOLAR, 3 ST

Utropspris
90 EUR
1 020 SEK
94 USD
Klubbat pris
30 EUR
STOLAR, 3 ST

Valnöt, sniderier. Frankrike, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Skador.