546
191462

Wille Salonen

(Finland)
Utropspris
500 EUR
5 720 SEK
527 USD
Klubbat pris
Wille Salonen
(Finland)

WILLE SALONEN, olja på duk, signerad.

Strandvy i månsken. 65,5x92 cm.

Sedvanligt slitage.