597
182815

Ceasar De Cock

(Belgien, 1823-1904)
Utropspris
300 EUR
3 430 SEK
316 USD
Klubbat pris
Ceasar De Cock
(Belgien, 1823-1904)

HÖST.

Sign. 1898. Akvarell 22x29,5 cm.