620
187103

Toko Shinoda

(Japan, Född 1913)
Utropspris
200 EUR
2 290 SEK
211 USD
Klubbat pris
180 EUR

Toko Shinoda
(Japan, Född 1913)

"RIVAGE".

Sign. Litografi 28/50, 59,5x43,5 cm.