626
188378

Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Utropspris
800 EUR
9 180 SEK
837 USD
Klubbat pris
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

OTTO LUDVIG RICHARDE, olja på duk, sign. och dat. -87.

Strandbränningar.70x54.

Mindre fläckar