633
188790

Cecil Jack Keats

(Storbritannien)
Utropspris
250 EUR
2 870 SEK
262 USD
Klubbat pris
Cecil Jack Keats
(Storbritannien)

STADSVYER, 2 ST.

Sign. 1885 Rouen & The Hague. Akvareller 50x32 & 27x39 cm.