73
186176

BYGGNADSRITNINGAR, 3 ST.

Utropspris
400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Klubbat pris
400 EUR
BYGGNADSRITNINGAR, 3 ST.

Arkitekturtävling 1936 för Helsingfors Stadshus. Signerad med pseudonym Motto Unitor. Ca 60x90 cm. Skador.