8
182796

VITRINSKÅP

Utropspris
800 EUR
9 020 SEK
835 USD
Klubbat pris
1 050 EUR
VITRINSKÅP

Mahognyfanerat. Brons- och mässingsbeslag. Målade romantiska dekorationer. Rokokostil, 19oo-tal. Höjd 175cm. Bredd 90cm. Djup 44cm.