84
182733

SPEGEL

Utropspris
150 EUR
1 700 SEK
156 USD
Klubbat pris
90 EUR
SPEGEL

Mahogny och björkfanerad. Biedermeier. Höjd 126,5.cm. Bredd 44cm. Glas av senare datum

Skador