92A
182783

KRISTALLKRONA

Utropspris
100 EUR
1 150 SEK
105 USD
Klubbat pris
130 EUR
KRISTALLKRONA

För åtta ljus. Mässingsstomme och kristaller. Rokoko stil 1900-tal. Höjd 90cm.

Skador