239
197676

Claes Oldenburg

(Sverige/USA, 1929-2022)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris

Claes Oldenburg
(Sverige/USA, 1929-2022)

"PHANTASY".

Sign. Färgetsning, 47/60, 65x82 cm.