31
195412

Ulla Rantanen

(Finland, Född 1938)
Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
320 EUR

Ulla Rantanen
(Finland, Född 1938)

"PORT".

Sign. -94. Etsning, provtryck, 32x39 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

408. David Hockney, "Flowers for a Wedding".
Utropspris
2 500 000 - 3 500 000 SEK
Budhistorik
2 050 000

ditt bud
Aktuellt bud:
2 050 000 SEK