530
196845

Gunilla Jung

(Finland, 1905-1939)
Utropspris
200 - 300 EUR
2 060 - 3 100 SEK
229 - 343 USD
Klubbat pris
100 EUR
Gunilla Jung
(Finland, 1905-1939)

SKÅL.

Sign. G J Karhula. Blåtonat glas. 1930-talets mitt. Höjd 14 cm.