104
183305

FIGURINGRUPP

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
FIGURINGRUPP

Porslin. Scen med antikiserande motiv. Meissen, 1800-tal. Höjd 36 cm. Bredd 35 cm.

Skador. Fotnagg.