33
186992

"KIOT", IKONSKÅP

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 16 900 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
"KIOT", IKONSKÅP

Mahognyfanerat, förgyllda sniderier och pastellage. Ryssland 1800-tal. 73x64 cm. Plats för ikon 35,5x31 cm.