338
189748

KAVIARSKÅL

Utropspris
400 - 500 EUR
4 130 - 5 160 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris
950 EUR
KAVIARSKÅL

84 förgyllt silver. Stämplad J.A Moskva. Empirestil.