35
201666

MINIATYRBYRÅ.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
400 EUR
MINIATYRBYRÅ.

Masurbjörk fanerad, beslag i ben. Ryssland 1850-tal. Höjd 24 cm.

Låset saknas.