360
205676

KAVIARSKED

Utropspris
450 - 500 EUR
4 700 - 5 220 SEK
509 - 566 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
KAVIARSKED

84 silver. Delvis förgylld med graverad dekor med kyrkmotiv och kyrillisk text kring skedbladet, Otydliga mästarstämplar, Moskva 1888. Längd 19,5 cm, vikt 69 g.