360
205676

KAVIARSKED

Utropspris
450 - 500 EUR
5 160 - 5 740 SEK
471 - 523 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
KAVIARSKED

84 silver. Delvis förgylld med graverad dekor med kyrkmotiv och kyrillisk text kring skedbladet, Otydliga mästarstämplar, Moskva 1888. Längd 19,5 cm, vikt 69 g.