Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
360
205676

KAVIARSKED

Utropspris
450 - 500 EUR
4 640 - 5 160 SEK
515 - 572 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
KAVIARSKED

84 silver. Delvis förgylld med graverad dekor med kyrkmotiv och kyrillisk text kring skedbladet, Otydliga mästarstämplar, Moskva 1888. Längd 19,5 cm, vikt 69 g.