384
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Ryssland, 1818-1890)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
57 400 - 68 800 SEK
5 230 - 6 280 USD
Klubbat pris
Theodor Ilich Baikoff
(Ryssland, 1818-1890)

BATALJSCEN.

Sign. 1845. Olja på duk 36x45 cm.

Skador.

Proveniens

Storfurst Nikolai Nikolaevichs samling.