384
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Ryssland, 1818-1890)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 400 - 62 800 SEK
5 680 - 6 810 USD
Klubbat pris
Theodor Ilich Baikoff
(Ryssland, 1818-1890)

BATALJSCEN.

Sign. 1845. Olja på duk 36x45 cm.

Skador.

Proveniens

Storfurst Nikolai Nikolaevichs samling.