387
193667

Michail Klodt

(Ryssland, 1832-1902)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
Michail Klodt
(Ryssland, 1832-1902)

SOMMARLANDSKAP MED LADA.

Sign. Olja på skiva, 32x25 cm.