387
193667

Michail Klodt

(Ryssland, 1832-1902)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 800 - 91 800 SEK
6 280 - 8 370 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
Michail Klodt
(Ryssland, 1832-1902)

SOMMARLANDSKAP MED LADA.

Sign. Olja på skiva, 32x25 cm.